Author: s***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: منتج رائع وممتاز انصح به
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$41
| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Other |
| Style | Western |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | Body Glitter & Gems |
| Body Part | Body Rhinestones |
| 高度 | 0.5 cm |
| 寬度 | 12 cm |
| 長度 | 17 cm |
| SKU | sb2303308657596809 |
Author: s***b
Date:
Review: منتج رائع وممتاز انصح به
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: b***4
Date:
Review: nice and good quality, thks shein
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: h***8
Date:
Review: Good nice i love it more
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: c***c
Date:
Review: The gems are perffff
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.